הקלד ולחץ Enter

ברי צ׳צ׳יק

ברי צ׳צ׳יק

מהנדס העובד בתחום מטבחי הנירוסטה למעלה מ 40 שנה. ידוע בזכות הייחוד הרמה והאיכות הגבוהה של עבודותיו, ושביעות רצונם של לקוחותיו

למה נירוסטה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

73241000 2831031633598169 587757121882292224 o 1

הנירוסטה (Stainless steel) אשר שמה הרשמי הוא פלדת אל חלד או פלדה בלתי מחלידה הינה סגסוגת ברזל וכרום שאינה מחלידה (באנגלית Stainless = פירושו ללא כתם, ללא רבב, ללא חלודה, Steel = פלדה).

בזכות עמידותה בפני שיתוך (קורוזיה) משמשת הנירוסטה למגוון רב של מוצרים. הסיבה לעמידות זו היא ומכיוון והיא בעלת שכבת פסיבציה אשר נוצרת כאשר הכרום נחשף לחמצן. שכבת הפסיבציה דקה, אינה נראית לעין ואינה חדירה למים ואוויר, ולכן היא מגנה על המתכת שמתחתיה מפני חלודה וקורוזיה.

יתרון נוסף, מכיוון ושכבת הפסיבציה דקה המתכת נראית יותר מבריקה ואם החומר נשרט מייד נוצרת שכבה נוספת על השריטה. עמידותה של פלדת אל־חלד בפני שיתוך וכתמים, מחירה הנמוך יחסית, והברק האופייני לה עשו אותה לחומר גלם מבוקש למגוון רחב של מוצרים.

במשך כל שנות ההיסטוריה, עד העת העתיקה, שימשה הנירוסטה בתעשיית הבנייה, המזון ועוד ליצירת מוצרים במגוון עיצובים וסגנונות שונים. בין אם זה במטבח הביתי, מטבחי מסעדות, בתי מלון חדרי אוכל ובכלל בתחום המזון ובין אם זה מחוץ לתחום האוכל כמו בתעשיית הבניה כגון מעקות, חיפויים ועוד. זאת כאמור בזכות עמידותה לשיתוך וחוזקתה כאשר רוב הסיכויים שלא תישרט או תיפגע.

קל מאוד לנקות את מוצרי הנירוסטה וזאת מפני שלא נדבקים אליהם חיידקים וזיהומים אחרים. כך נשמרת רמה סניטרית גבוהה מאוד במטבחים, ממש כפי שנדרש ממקומות כאלה.

נקודת ההתכה של פלדת אל-חלד היא בסביבות 1360° צלזיוס, (כל פלדה אחרת כבר מתחילה בסביבות 200° צלזיוס) מה שהופך את מוצרי הנירוסטה לעמידים מאוד בפני טמפרטורות חמות ומסוגלים לשמר את מצבם של נוזלים לתקופה ארוכה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מטבח חוץ נירוסטה

המדריך המלא לבחירת מטבח חוץ נירוסטה

עמוד הבית » המגזין שלנו » המדריך המלא לבחירת מטבח חוץ נירוסטה אז החלטתם לעצב את הגינה שלכם בקניית מטבח חוץ – נהדר. מטבחי חוץ מסוג נירוסטה הפכו בשנים ובעיקר בעשור האחרון לחלק מעולם הקולינריה והעיצוב המתפתח בארץ בחצרות הבתים, מרפסות ...
מטבח חוץ קרוב

כל מה שרצית לדעת על מטבחי חוץ – מחירים, איכויות וסוגים

עמוד הבית » המגזין שלנו » כל מה שרצית לדעת על מטבחי חוץ – מחירים, איכויות וסוגים הרבה השתנה מאז המנגל הישן הזכור לנו מילדותינו, ובעשור האחרון בטח גם אתם שמתם לב לטרנד מטבחי החוץ  שרק הולך ומשתדרג. כל מי שברשותו חצר מעוניין לחוות את תרבות האירוח ...
Call Now Button
×